Delay 25000 Ürün Görseli

Erken Boşalma Sorununa Çözüm

Erken Boşalma Sorununa Çözüm
Nedir?
Erken boşalma problemi birçok erkeğin en çok karşılaştığı cinsel sağlık problemleri arasında yer alır. Cinsel ilişkiden alınan keyfi direkt olarak etkileyen ve ciddi bir hayal kırıklığı yaratan erken boşalma problemine karşı delay 25000 geciktirici sprey ürününü kullanabilir. Birçok erkeğin cinsel ilişkilerdeki yardımcısı olan bu ürün ile çok daha uzun süreli cinsel birliktelik süreleri yaşanmaktadır. Cinsel ilişkinin haz dolu devam edebilmesi açısından oldukça önemli bir yardımcı konumunda bulunur.
Nasıl Kullanılır?
Erkeklerin cinsel ilişkilerdeki en büyük kâbuslarından birisi olan erken boşalma problemine karşı oldukça tesirli olan ve kolay kullanımı ile birçok erkeğin gözdesi konumunda bulunan delay 25000 geciktirici sprey sayesinde uzun süren cinsel ilişkiler yaşanmaktadır. Penis ucuna ve gövdesine yaklaşık olarak 15 ila 20 dakika önce birkaç kez püskürtülen bu ürün ile cinsel ilişkinin çok daha uzun sürmesi sağlanmaktadır. Eğer kişi isterse cinsel organını ilişki başlamadan yıkayabilir.
İçeriği Nedir?
Erken boşalma problemi ile karşılaşan birçok erkeğin imdadına koşan ve cinsel ilişkilerin süresini uzatmaya yarayan delay 25000 geciktirici sprey ile birçok çift daha mutlu bir cinsel hayata sahip olmaktadır. Tamamen zararsız olan bir içeriğe sahiptir. İçerisinde bulunan l-arginenine, methyl, nicotine, glycerin, propylene, glycol, hydrxyehyl, methylparaben, phenoxyethanol, cellulosepropylparaben, nicotinate ve saf su ile herhangi bir yan etki yaşamadan cinsel hayata olumlu bir katkı sağlamak mümkündür.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (2 )

  • Faruk G*
  • ben kullanıyorum ve sorunum da tamamen çözüldü sonunda ..
  • Oğuz B*
  • daha önce bu ürünü neden kullanmadım diye kendime kızıyorum.mükemmel bir geciktirici.15 dakika önce vaya 2 dakika önce kullanmanız hiç farketmiyor.